Лекція "Роман Шухевич та його зв'язкові. До 110-ї річниці"

ДО 110-ї РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ РОМАНА ШУХЕВИЧА
Про діяльність командира УПА Романа Шухевича та про його зв’язкових Катерину Зарицьку, Галину Дидик, Дарію Гусяк, Ольгу Ільків розкаже кандидат історичних наук, дослідниця історії українського національно-визвольного руху ЛЕСЯ ОНИШКО.
Історія України ХХ століття багата на визначні постаті, чиє життя та діяльність були прихованні в радянський період грифом «Секретно». Протягом довгих шести з половиною років йому вдавалося чинити опір радянській державній машині завдяки злагодженій унікальній підпільній структурі. Талановитий військовий діяч, майстер конспірування, адміністратор, візіонер, Шухевич зміг створити таку самодостатню партизанську армію, що продовжувала існувати і діяти й після його загибелі.
Разом з ним працювали зв’язкові, до кола обов’язків яких входило налагоджувати функціонування інформаційної служби, стежити за виконанням директив командира, виконувати менеджерські функції, забезпечувати головнокомандувача УПА надійними місцями постою. Про співпрацю з ними, роль у житті та смерті, останній бій головнокомандувача УПА та справу його життя піде мова в лекції.
Початок у суботу, 1 липня, о 14:00.
Просимо перед лекцією попередньо зареєструватися за формою https://goo.gl/527PD1. Додаткова інформація за телефоном (044) 278-48-64.
Вхід до музею - 30 грн.
Будь ласка, зачекайте...