ДД "Музика з давнини"

Цієї суботи музей запрошує маленьких відвідувачів на спеціальну програму, присвячену історії музики. У форматі екскурсії з активностями та майстер-класом діти дізнаються, як наші предки створювали музику, на яких музичних інструментах грали від давнини до сьогодення.
Діти також довідаються, як та з яких матеріалів у давнину виготовляли музичні інструменти. Поміркують, про роль музичного мистецтва в житті людей. Побачать унікальні експонати, які зберігаються в музеї: стародавній ударний музичний інструмент із лопатки мамонта, якому близько 20 тисяч років; музичні інструменти жителів давньогрецьких колоній на теренах України, мешканців Давньої Русі, козаків та українських городян і селян останніх кількох століть. Дізнаються, що таке колісна ліра, чим кобза відрізняється від бандури, навіщо козаки використовували литаври та багато іншого.
Протягом програми діти гратимуться в рухливі ігри, в карткову гру, створять «стародавній» ударно-шумовий оркестр. А на майстер-класі власноруч створять традиційну українську музичну іграшку – свищик із глини.
Будь ласка, зачекайте...