Дитячий день «Підкорювачі простору: українська історія транспорту»

Запрошуємо юних відвідувачів дізнатися більше про стародавні шляхи нашого народу та про винахідливість й інженерну майстерність українців. Ми у форматі екскурсії з активностями та майстер-класом розкажемо про те, як наші предки подорожували і які відкриття зробили у транспортній галузі.
Діти на власні очі побачать рештки стародавнього скіфського човна, давньогрецькі зображення колісниць, слов’янські обладунки для коней, карету Київського митрополита, віз-мажу, на якому чумаки їздили до Криму по сіль, знаряддя залізничників, костюм пілота часів Першої світової війни та деталі космічних ракет. Адже Україна – одна з провідних космічних держав світу.
Під час екскурсії маленькі «підкорювачі простору» власноруч виготовлять маленького кораблика та літачка, пограються в дидактичні та рухливі ігри. А на майстерці – розмалюють дерев’яного велосипедика.
Початок програми в :
о 12:00 – для дітей 5–8 років
та о 15:00 – для дітей від 8 до 11 років.

Тривалість заходу – 2 години.
Вартість усієї програми та майстерки – 250 грн.
Квитки можна придбати в касі музею (з 10 до 17:00, щодня). Кількість місць обмежена, тому квитки необхідно викуповувати заздалегідь. Щоб придбати квиток у день заходу, його потрібно обов’язково забронювати за телефоном (044) 278 48 64.

Адреса: м. Київ, вул. Володимирська, 2.
Будь ласка, зачекайте...