Ніч у музеї "Віднайдені у часі"

Нічний музей - це справжній палац, витканий з таємниць, загадок та історичних легенд, рясно оздоблений прекрасними артефактами минувшини, які, здається, оживають в мерехтливому світлі каганців, чи, може, й не здається...
В ніч з 20 на 21 травня ми запрошуємо вас взяти участь у неповторному музейному дійстві, що проводиться лише раз на рік до Міжнародного дня музеїв.

«Ніч у музеї» розпочнеться о 22:30 з концерту колективу Romein перед головним фасадом - гурту, який грає у стилі sympho-rock і neoclassic. Виступ доповнять світлові експерименти на фасаді НМІУ, що нададуть старовинній споруді нового вигляду.

Тема цьогорічної ночі в музеї – «Пам'ять». З 23.00 до 5:00 ми пропонуємо зануритися у фантастичний фільм, який триватиме з пізнього вечора до світанку. Гості музею подорожуватимуть у часі. Переходячи з одного періоду в інший, кожен учасник вирішуватиме, чи він залишиться, наприклад, у палеоліті, чи вирушить у період Київської Русі. Щоб перейти з одного періоду в інший, необхідно дотримуватися правил гри і відповісти на всі запитання. При цьому можна буде один одному допомагати, підказками стануть звукові ефекти, артистичні та театральні додатки. Нічна подорож музеєм завершиться зустріччю світанку на Старокиївській горі з краєвидом на Київ.

Упродовж «Ночі в музеї» в холі НМІУ працюватиме лаунж-зона, де можна буде перепочити, переглянути фільм, послухати музику, зіграти у стародавні ігри та скуштувати гарячі напої від партнерів музею.
Будь ласка, зачекайте...