Виставка Японських ляльок (дорослий квиток)

В рамках року Японії в Україні з 25 cерпня по 17 вересня в Національному музеї історії України буде проходити міжнародна виставка японських ляльок. Організатор виставки - посольство Японії в Україні спільно з Українсько-Японським центром.
В Японії естетика високо цінується в будь-якій сфері життя, а виготовлення традиційної ляльки стало тут справжнім мистецтвом. Витончені лінії, переходи кольору, досконала форма, ошатне вбрання - все це деталі, які майстерно створюють неповторні образи ляльок та їх розмаїття. В колекції, представленій на виставці, близько сотні ляльок, - це найбільш яскраві та характерні взірці, різні за способом створення, тематикою, регіональними особливостями. Відвідувачі матимуть можливість полюбуватись імператорськими ляльками, ляльками-воїнами, ляльками на свято дівчаток та свято хлопчиків, ляльками "кімекомі" і "кокеші", ігровими та обрядовими ляльками.
Запрошуємо на виставку, щоб ближче познайомитись та зрозуміти мистецтво створення японської ляльки, доторкнутись до незбагненної душі, яку вклали в ці витвори майстри Країни Сонця, що Сходить.
Більше інформації за телефоном 067 356 52 79 (Юлія).
__________________________________________________
Вхід на виставку - 30 грн, для школярів/студентів/пенсіонерів - 20 грн, + вхідний квиток до музею.
Будь ласка, зачекайте...