Україна 1939-1945 рр. Кривавий шлях

Для європейців звичною датою початку Другої світової війни є 1 вересня 1939 р., коли нацистська Німеччина напала на Польщу. Світовим конфлікт став лише за два дні, коли Велика Британія і Франція оголосили війну Третьому рейху.
А 5 вересня, в суботу, до 81-тої річниці початку найбільшого військового конфлікту НМІУ запрошує на кураторську екскурсію виставкою «Україна 1939–1945. Кривавий шлях». Тематична експозиція не має на меті продемонструвати глорифіковану версію подій, яка уславлювала б переможців та ганьбила б переможених. Мета виставки полягає в показі всього жаху світової війни, яка була глобальною трагедією для України та всього людства.
У межах виставки представлені оригінальні зброя, військове спорядження, нагороди та однострої протиборчих блоків – нацистської Німеччини та комуністичного СРСР, також елементи військового спорядження Польщі, експонати, що характеризують Карпатську Україну. Можна буде побачити оригінальні нашивки примусового робітника зі Сходу, ідентифікаційний жетон військовополоненого.
Будь ласка, зачекайте...