Корпоративним клієнтам

Компанія Контрамарка Україна запрошує до співпраці театри, стадіони, концертні майданчики, центри подій, музеї, клуби, виставкові центри і кінотеатри до співпраці.
Ми пропонуємо Вам унікальну квиткову систему Maestro, яка була розроблена спеціально для України.
Переваги Maestro Ticket System:
 
Інноваційність
Maestro Ticket System - це останнє сучасне рішення автоматизації квиткового господарства.
 
Інтегрованість і масштабність.
Maestro Ticket System легко інтегрується з будь-якими системами продажу квитків квиткових агентів, касами з продажу квитків, Інтернет касами, мобільними додатками, Інтернет сайтами, касовими апаратами, бухгалтерськими та іншими програмами.
 
Просте управління.
Інтерфейс квиткової системи розроблений таким чином, що будь-яка людина незалежно від віку і досвіду користування комп'ютером легко зможе навчитися користуватися системою.
 
Автономність системи
Система Maestro Ticket System фізично розміщується прямо на сервері організації, на відміну від конкурентів, які в використовують WEB-доступ до єдиної квиткової системі. Тому, навіть при відсутності Інтернету, все елементи квиткової системи продовжують працювати без будь-якої втрати функціональності і обмеження можливостей.
 
Керування продажами
Система Maestro Ticket System надає можливість обліку і управління реалізацією квитків в режимі онлайн.
Проста і прозора система формування звітів. Завдяки тому, що всі складові елементи квиткової системи знаходяться безпосередньо на території організації, вся діяльність з ведення квиткового господарства доступна для перевірки фіскальними та іншими державними службами.
Система Maestro Ticket System дозволяє легко і швидко переводити інформацію з електронної форми в традиційні формати звітності.
 
Гнучкість і можливість модернізації.
Система Maestro Ticket System дозволяє підключати додаткові модулі для налаштування системи під конкретні завдання в залежності від особливостей ведення квиткового господарства і бухгалтерії.
 
Можливість збору інформації.
Система дозволяє зберігати і обробляти історію замовлень клієнта, легко і просто сповіщати клієнтів про нові заходи за допомогою E-mail і SMS розсилок.
 
Нам довіряють!
На сьогоднішній день систему Maestro Ticket System успішно використовують на:
3 стадіонах,
5 концертних майданчиках,
26 театрах,
10 кінотеатрах,
2 музеях
2 клубах
Найбільш значущим проектом на даний момент є автоматизація Національного палацу мистецтв «Україна» у вересні 2014 року. Розвиток підприємства за рік дозволило збільшити обсяг продажів з 10% до 40% від загального валу подій Палацу Україна. У списках успішних проектів по автоматизації також є такі об'єкти, як ДП Палац Спорту, НСК "Олімпійський", Національна Опера України, Жовтневий палац.
 
Якщо Ви хочете придбати систему Maestro Ticket System, пишіть нам, ми з радістю Вам допоможемо:
info@mticket.com.ua

Будь ласка, зачекайте...