Часто задавані питання

Як мені дізнатись, що процедура покупки квитка була виконана вдало?

Онлайн процедура вважається виконаною, якщо до Вас на пошту надійшов лист з вкладеним квитком. Надсилання листа може зайняти до 10 хвилин часу. У випадку, якщо і після зазначеного часу Ви не отримали листа з квитком, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Я отримаю квитки додому?

Ні. Після вдалого виконання покупки квитка ми надішлемо Вам листа з вкладеним квитком на вказану Вами при реєстрації електронну пошту.  Роздрукуйте отриманий білет та візьміть з собою при відвідуванні музею. 

Що сталось, якщо мені не прийшов лист?

Можливо, Ви ввели невірну адресу електронної пошти, коли реєструвалися. Якщо Вам не надійшов лист протягом 15 хвилин, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Що робити, якщо я втратив свій квиток?

Надішліть нам свій номер замовлення та адресу електронної пошти, за допомогою якої Ви реєструвались, або зателефонуйте нам. Номер замовлення можна переглянути у розділі "Замовлення" Вашого кабінету на сайті.

Я купив квитки для своїх рідних/друзів. Проте, я оплачував їх зі своєї банківської картки, це буде проблемою?

Картка, з якої була проведена оплата, не важлива. Важливим є номер електронного квитка(номер замовлення). Пам'ятайте, квиток повинен бути роздрукований та пред'явлений у музеї.

Якщо я маю електронний квиток, чи маю я чекати у черзі?

Деякі музеї мають окремий вхід для електронних квитків - деякі ні. Перед тим, як стати в чергу,  запитайте робітників музею, чи ви у вірній черзі.

Чи можу я відвідати музей у інший час або день ніж той, що зазначений на квитку?

Ні, Ви можете відвідати захід лише у зазначений у Вашому квитку час. 

Чи можу я змінити день чи час мого замовлення?

Зв'яжіться, будь ласка, з нами з цього приводу.

Якщо я хочу відмінити замовлення, чи можу я повернути кошти?

Квитки придбані в касі повертаються беспосередьно в  касі. Квитки, придбані в мережі, можуть бути повернені за відсутності комісії банку. З приводу питань щодо повернення вартості електронного замовлення, звертайтесь за електронною адресою support@mtiket.com.ua .

Чи потрібно мені мати документи при відвідвідування музею?

Пред'являти підтверджуючий документ потрібно лише при купівлі пільгового вхідного квитка.

Чому я повинен купувати вхідні квитки до музею, якщо я замовив екскурсію/послугу?

Екскурсія  є послугою, яку надає музей. В разі відвідування музею, Ви повинні оплатити вхід до музею, щоб скористатися придбаною послугою.

Будь ласка, зачекайте...