Новітня школа екскурсоводів: Київ по-українськи

Екскурсійні програми по Києву досі переважно зберігають пострадянський присмак. Коли йдеться про Київ новітнього часу, екскурсоводи відштовхуються головним чином від місць та осіб, що творили у Києві імперську російську культуру. Згадують передусім Г.Паустовського, М. Булгакова, О. Вертинського. Дискурс національного Києва залишається поза увагою, хоча саме люди, які в місті творили модерну українську культуру, спричинили справжній революційний переворот у свідомості киян. Вони перетворили ментально імперське місто на столицю майбутньої української держави.

Національний музей історії України відкриває набір в «Новітню школу екскурсоводів» на авторський курс «Київ по-українськи», протягом якого ви матимете змогу зануритися у правдиву історію Києва.

Автором лекторію є один із найавторитетніших знавців даної теми – київський історик, журналіст, фахівець з проблем історії культури та політичної думки, джерелознавства, передусім епістолології, історіографії, член-кореспондент Української вільної академії наук (США), дійсний член Наукового товариства імені Шевченка – ІГОР БОРИСОВИЧ ГИРИЧ.

Курс лекцій присвячений періоду народження, постання модерної української нації. У ньому йтиметься про Київ, його будинки і людей другої половини ХІХ – початку ХХ століття. У восьми лекціях послідовно буде розглянуто такі райони Києва: Старе місто, Хрещатик і Липки, Нову Забудову, Поділ і Печерськ.
Лекторій проходитиме щочетверга з 17:00 до 18:30. Перша лекція - 3 листопада 2016 року.

Вартість участі: абонемент на повний курс – 400 грн, без додаткової плати за вхід до Музею.
Після прослуховування курсу видається сертифікат.
Кількість місць обмежена, тому поспішайте!
Будь ласка, зачекайте...