Лекторій в НМІУ

«ЯК НЕ ЗАВАЛИТИ: рекомендації ефективної підготовка до ЗНО з історії України»

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) повноцінно діє в Україні з 2008 р. За цей час воно встигло суттєво вдосконалитися, видозмінитися та навіть обрости міфами. Для кожного абітурієнта написання ЗНО є дуже важливим етапом, від якого залежить його майбутнє професійне життя. Тому дуже важливо і необхідно заздалегідь визначитися з майбутньою професією (чи хоча б напрямком), підібрати відповідні предмети та систематично готуватися до них. Для цього всього потрібно мати загальне уявлення про те, що таке ЗНО, процедуру його проходження, яких рекомендацій варто дотримуватися під час написання тесту тощо.
Традиційно серед абітурієнтів одним з найбільш популярних предметів є історія України (2020 р. на тестування з цього предмету подали заявки понад 264 тис. осіб). З огляду на це, в лекції буде розкрито такі питання:
1. ЗНО — це не кінець світу, але чому варто все ж постаратися?
2. Тест ЗНО з історії України — з чого він складається та на що звертати увагу!
3. Складні завдання з історії України та як з ними працювати.
4. ЗНО та ДПА: “писати (,) не треба (,) кидати”!
5. Лайфхаки підготовки до ЗНО!
Лектор — науковий співробітник Національного музею історії України Анатолій Бараннік. Науковець з 2016 р. професійно готує абітурієнтів до складання ЗНО з історії України (успішно підготував понад 180 осіб) та має досвід участі в організації та проведенні тестування ЗНО як молодший інструктор.

ПІСЛЯ КУПІВЛІ КВИТКА, БУДЬ ЛАСКА, НАДІШЛІТЬ СКРІНШОТ КВИТКА НА АДРЕСУ HIST.COURSE@GMAIL.COM НЕ ПІЗНІШЕ, НІЖ ЗА ГОДИНУ ДО ЛЕКЦІЇ. У ВІДПОВІДЬ НА ЦЕ, ЗА ПІВГОДИНИ ДО ЛЕКЦІЇ ВИ ОДЕРЖИТЕ ЗАПРОШЕННЯ НА «ZOOM-ВЕБІНАР».


Лекція відбудеться онлайн 13 вересня 2020 р. о 15:00

Після купівлі квитка, будь ласка, надішліть скріншот квитка на адресу hist.course@gmail.com не пізніше, ніж за годину до лекції. У відповідь на це, за півгодини до лекції Ви одержите запрошення на zoom-вебінар.

Будь ласка, зачекайте...