Дитячий день "Магія символів: майстерня Нестора"

Дитяча програма для дітей 7–14 років.
На учасників дитячої програми в НМІУ чекає складний і захопливий пошук відповідей на ряд цікавих запитань. Хто поширив писемну традицію на землі Русі, який вигляд мали літописні тексти та для кого вони призначалися, які ще пам’ятки середньовічного письма знаходять дослідники і, зрештою, чому сучасним людям інколи дуже важко розшифрувати ці послання давнини? Також діти спробують оволодіти навичками раннього письма, ознайомляться із матеріалами та інструментами, що дозволяли людям середньовіччя залишити згадку про себе.
Додаткова інформація за телефоном (044) 278-48-64.

Тривалість: 1.5 години.
Вартість: 250 грн з особи.
Дата і час проведення:
Адреса НМІУ: м. Київ, Володимирська,2

Поява середньовічного літописання на землях Русі – одне з найважливіших людських досягнень, що докорінно змінили наше сприйняття минулих епох.
Хто поширив писемну традицію на землі Русі, який вигляд мали літописні тексти та для кого вони призначалися, які ще пам’ятки середньовічного письма знаходять дослідники і, зрештою, чому сучасним людям інколи дуже важко розшифрувати ці послання давнини? На учасників дитячого дня у НМІУ чекає складний і захопливий пошук відповідей на ці запитання. Можна буде спробувати оволодіти навичками раннього письма, ознайомитися із матеріалами та інструментами, що дозволяли людям середньовіччя залишити згадку про себе.

Будь ласка, зачекайте...