Оглядова екскурсія іноземною мовою (англійською) в групі (від 3 і більше осіб)

На цій екскурсії відвідувачі зможуть дізнатися про археологічні старожитності (а це майже 9000 оригінальних експонатів), що розповідають про вітчизняну історію від найдавніших часів до сер. ХІІІ ст.
Можуть знайти відповідь на ряд питань: Коли на теренах України з’явилися перші люди? Як жили давні скотарі і землероби? Як виглядав самобутній і оригінальний посуд трипільців? Хто такі скіфи і сармати? Чим привабив греків південь України майже 2.500 тис. років тому?
Також до уваги відвідувачів пропонується цікава розповідь про історію східнослов’янських племен, процес становлення і розвитку могутньої давньоруської держави, про її економічний розвиток та самобутню культу.
Під час цієї екскурсії відвідувачі зможуть ознайомитися з історичними процесами, що відбувалися на території сучасної України протягом XIV – XIХ ст.: про часи Великого князівства Литовського, Речі Посполитої та Війська Запорозького Богдана Хмельницького. Екскурсія ознайомить відвідувачів із добою промислового розвитку та Українського національного відродження. Про золотий вік науки, літератури, живопису, коли жили і творили такі генії, як Дмитро Заболотний, Леся Українка, Михайло Коцюбинський, Марко Кропивницький, Ольга Кобилянська та інші особистості.
В оглядовій екскурсії відвідувачам подається й узагальнююча інформація про основні події історії України з 1917 до 1991 р. Особлива увага звертається на найбільш важливі теми: українська революція 1917-1921 рр.; період правління Леніна та Сталіна (1917-1953 рр.), більшовицькі політичні та економічні експерименти в Україні; політичні репресії 1920-х – 1950-х рр.; Голодомор 1932-1933 рр.; український визвольний рух першої половини ХХ ст.; Україна в Другій світовій війні (1939-1945 рр.); Україна в роки правління М. Хрущова та Л. Брежнєва (1953-1982 рр.); дисидентський рух в Україні; горбачовська перебудова; Чорнобильська аварія 26.04.1986 р.; відновлення незалежності України у 1991 р.

Додаткова інформація за телефоном (044) 278-48-64.
Екскурсія проводиться англійською мовою.
Тривалість: 2 академічні години.
Вартість: 250 грн. з особи (за 1-у годину) + 150 грн. з особи (за 2-у "додаткову екскурсійну годину")
Адреса НМІУ: Володимирська,2
Категорія: Оглядова екскурсія
Оглядова екскурсія іноземною мовою (англійською) в групі (від 3 і більше осіб) Оглядова екскурсія іноземною мовою (англійською) в групі (від 3 і більше осіб)
Оглядова екскурсія іноземною мовою (англійською) в групі (від 3 і більше осіб) Оглядова екскурсія іноземною мовою (англійською) в групі (від 3 і більше осіб)
Будь ласка, зачекайте...