Театралізована вечірня екскурсія "Міфи музейних експонатів"

18 травня 2021 року запрошуємо на нову театралізовану вечірню екскурсію з каганцями «Міфи музейних експонатів».
Колись, дуже-дуже давно, наші предки вірили, що кожна людина, тварина чи рослина, та й будь-яка річ, мають душу. Духи, добрі й злі, оточували людей всюди. Злих боялися, до добрих зверталися за допомогою.
Пішли у небуття наші далекі пращури, а виготовлені ними речі стали музейними експонатами. Зазвичай духи музейних експонатів тихенько сплять у вітринах, і ніхто не здогадується про їх існування. Але раз на рік, у День музеїв, вечірній, тихий, темний, мовчазний музей оживає в мерехтливому світлі каганців, відкриває свої таємниці, ділиться цікавими історіями та міфами. Духи прокидаються. Їх можна побачити і, навіть, почути.
Тож пропонуємо вам на нашому вечірньому дійстві зануритися у фантастичні легенди, які розповідатимуть музейні духи, про найцікавіші, найдавніші музейні експонати. Ви обов’язково зустрінете Дух Мізинського браслету, Дух кам’яної стели, Дух піфосу, Дух Ромашківського глека, Дух срібної фібули… Побавитеся у стародавні ігри, візьмете участь у безпрограшній лотереї і отримаєте сувеніри на згадку. А щасливчик виграє квиток на наступну вечірню театралізовану екскурсію.
Не зволікайте, поспішайте – квитків лише 15. Їх потрібно викупити заздалегідь у касі музею або онлайн.

Додаткова інформація – за телефоном: 067 587 02 61, куратор проєкту Лілія Пушкарь.

Тривалість: 1,5 години
Вартість: 250 грн з особи
Дата і час проведення: 18 травня 2021 року, 21:00
Адреса: м. Київ, вул. Володимирська,2, Національний музей історії України
Будь ласка, зачекайте...